Sanat ve Teknolojide de Altın Başarılar

Başarının Altın Yılı Altınşehir Okulları… Altınşehir Okulları, başarı dolu bir yılın daha gururunu yaşıyor. Kültür ve sanatta, resim yarışmalarında öğrencilerimizin gösterdiği üstün performanslar, okulumuzun eğitimdeki kalitesini bir kez daha gözler önüne seriyor. Bu yıl, Almina Ketboğa'nın resmettiği çalışmasıyla elde ettiği derece ve First Lego League’de "Hayallerimiz ve Fikirlerimiz Poster’de" kazandığı ödül, başarılarımızın sadece birkaç örneği. Ayrıca, First Lego League Turnuvası’nda Masterpiece kategorisinde birincilik ödülü gibi birçok prestijli ödül de okulumuza kazandırıldı. Sanat ve teknoloji eğitiminde Bursa'nın en başarılı, en iyi okulu olma iddiamızı dahada güçlendirdik.  Altınşehir Okulları olarak, gençlerimiz ve çocuklarımızın her birini altın parçalarımız olarak görüyoruz. Onların mutlu ve başarılı bir geleceğe sahip olmaları için onların kişisel yetenek ve kabiliyetlerini önemseyen, geliştirmeye yönelik evrensel programlar uyguluyoruz. Bu doğrultuda, öğrencilerimizin sanat, spor ve teknolojiyi hem kullanan hem de geliştiren bireyler olarak yetişmeleri amacıyla zengin içerikli programlar oluşturuyoruz. Okulumuzda yürütülen çeşitli projeler ve programlar, öğrencilerimizin entelektüel kimlik kazanmalarına ve çok yönlü bireyler olarak gelişmelerine olanak tanıyor. Öğrencilerimiz, resimden robotik projelere kadar geniş bir yelpazede başarılar elde ederken, aynı zamanda takım çalışması, problem çözme ve yaratıcılık gibi önemli becerileri de geliştiriyorlar. Bu yıl elde edilen başarılar, Altınşehir Okulları'nın eğitimdeki mükemmeliyet anlayışının bir yansımasıdır. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz, aldıkları kaliteli eğitimle sadece akademik anlamda değil, sosyal ve kültürel alanlarda da kendilerini geliştirme fırsatı buluyorlar. Altınşehir Okulları olarak, öğrencilerimizin her alanda parlayan bireyler olarak yetişmeleri için çalışmaya devam edeceğiz. Her bir öğrencimizle gurur duyuyor ve onların başarılarının devamını diliyoruz. Geleceğimizin mimarı olan gençlerimiz, sizinle aydınlık bir geleceğe yürüyoruz!

Detaylı Oku

Altınşehir Okulları’ndan İngilizce Eğitiminde Uluslararası Başarı

Altınşehir Okulları, İngilizce eğitiminde uyguladığı evrensel programla öğrencilerinin İngilizce seviyelerini uluslararası düzeye yükseltiyor. Bu kapsamlı eğitim yaklaşımı, öğrencileri sadece dil bilgisiyle donatmakla kalmıyor, aynı zamanda onları uluslararası platformlarda da başarıya taşıyor. Bursa'da İngilizce eğitiminde en iyi okul olma iddiasını, uluslararası sınavlarla da tescilleyen Altınşehir Okulları, anaokulundan liseye, dil eğitimini evrensel bir vizyonla yönetiyor. Altınşehir Okulları öğrencileri, Kanada WCep, Hippo, KGL gibi uluslararası dil yeterlilik sınavlarında yabancı ülkelerde yaşayan rakipleriyle yarışarak üstün başarılar elde ediyor. Kanada Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen İngilizce sınavında ve Türkiye temsilcisi ile yapılan mülakat sonucu, öğrencimiz Begüm Çiftçi, Türkiye'de ilk 300'e girerek Bursa'dan seçilen tek öğrenci olarak "Uluslararası Öğrenci" statüsüne geçmiştir. Ortaokul DI (Destination Imagination) Yarışması'nda DI Kulübümüz 2 ödülle dönerken, KGL sınavına katılan 39 öğrencimizden 29'u başarı sertifikası almıştır. Hippo sınavına giren 70 öğrencimizin tamamı başarı sertifikası almaya hak kazanmış ve 6 öğrencimiz yarı finale kalmıştır. Öğrencimiz Demir Kılınç, yarı finallere B2 düzeyinde başarı elde ederek birinci olarak kalmaya hak kazanmıştır. 4 öğrencimiz ise Venedik'te olacak final yedeklerine kalmıştır. Ortaokul JMUN (Junior Model United Nations) Kulübümüz, MEVJMUN'da çalıştayı tamamlayarak 18 öğrencimizin tamamı başarı belgesi almıştır. Ayrıca, uluslararası Gett Lit Okuma Olimpiyatları'nda 4 öğrencimiz başarı sertifikası almıştır. Bu başarıda en önemli faktör, Altınşehir Okulları'nın anaokulundan liseye kadar uzanan, kelime öğrenerek pratik yapmaya ve İngilizceyi daha çok kullanmaya dönük eğitimleridir. Öğrenciler, bu program sayesinde dil becerilerini geliştirirken, aynı zamanda global dünyada da kendilerine yer bulmaktadır. Altınşehir Okulları, İngilizce eğitimindeki bu yaklaşımıyla geleceğin başarılı bireylerini yetiştirmeye devam ediyor.  

Detaylı Oku

Bilim ve Sanatın Şenliği: Altın BilSan

Altınşehir Okulları Bilim ve Sanat Şenliği, bu yıl da birbirinden özel projeler ve sanat çalışmalarıyla, kampüs bahçesini, geleceğin, teknolojinin aydınlığında yeni nesil bir karnavala dönüştürdü. Şenlik dahilinde öğrenciler, yıl boyu hazırladıkları projeleri tanıttı, özel dinleti ve sanat gösterileriyle, şenlik katılımcılarına eşsiz bir gün yaşattı.   

Detaylı Oku

Sporun Altın Yılı, Şampiyonluklarda Altınşehir Yılı

Altınşehir Okulları sportif eğitim ve galibiyetlerde, Bursa’nın en başarılı okulu olmaya devam ediyor. Son 10 yıla neredeyse her branşta; sayısız şampiyonluklar armağan eden Altınşehir Okulları, 2023-2024 okul yılında da bu başarı grafiğini perçinledi. Anaokulundan liseye kadar her öğrencinin kabiliyetlerini doğru yönlendiren spor eğitimi ve sportif branşlaşma programları ile 2024 yılında büyük başarılar elde etti. Kulüpleşmenin köklü bir misyon kazandığı Altınşehir Okulları, bireysel ve takım bazında çok sayıda dereceyle 2024 yılını adeta bir altın yıla dönüştürdü. İşte öğrencilerimizin elde ettiği başarılar: Tenis Milli Eğitimin düzenlediği Okullar arası turnuvada Minik Kızlar Bursa 3.sü oldu. Nilüfer Belediyesi Spor Şenlikleri:  8 Yaş Kızlar 3.lük 8 Yaş Erkekler 1.lik 9 Yaş Kızlar 3.lük 10 Yaş Kızlar 2.lik 11-12 Yaş Kızlar Melis Yeşilkağıt 2.lik Voleybol Nilüfer Spor Şenlikleri: Yıldız Erkekler 2.lik Basketbol Nilüfer 2. Küme: Genç Kızlar 3x3 Bursa 4.lüğü Küçük Kızlar 3x3 Bursa 3.lüğü Küçük Erkekler 3x3 Bursa 3.lüğü Nilüfer Şenliği Turnuvalarında: Genç Kızlar 3x3 Bursa 3.lüğü Küçük Kızlar 3x3 Bursa 3.lüğü Minik Kızlar 3x3 Bursa 2.liği Futbol Okul Sporları 2. Küme Küçük Erkekler Nilüfer Şampiyonu Yüzme Okul Sporları Minikler A Yüzme İl 1.liği 50 Metre Serbest Stil 2.liği 50 Metre Kurbağa Stil 2.liği 50 Metre Sırt Üstü Stil 2.liği Jimnastik Bursa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlediği Okullar arası yarışmalarda: Yıldız Kızlar Aerobik Jimnastik yarışmasında Bursa 3.sü Yıldız Kızlar Sportif Aerobik Bursa İl 1.liği Diğer Başarılar Volkan Aytek – Güreş Grekoromen Stil 92 Kg’da Bursa 1.si Furkan Şahin – Boks 71 Kg’da Bursa 1.si Tolga Dikdemir – Kick Boks Point Fighting branşında Bursa 1.si Okul kurucusu Umut Gökçe; “Sportif başarılar elbette çok kıymetli, ama bizim için daha önemlisi, gençlerimizin yetenekleri doğrultusunda, anaokulundan liseye kadar geliştirip, daha sonra isterlerse, profesyonelleşebilecekleri düzeyde ilerleme yakalamaları. Sporun hem bedensel hem psikolojik gelişimde, disiplin ve sistem kazanımında çok olumlu katkıları olduğunu görüyoruz” dedi. Altınşehir Okulları olarak, öğrencilerimizin elde ettiği bu başarılar ile gurur duyuyor ve her birine, bu başarıda payı olan ailelerine, öğretmenlerine teşekkür ediyoruz. Spor alanında gösterdiğimiz bu üstün performans, okulumuzun spor eğitimindeki kalitesini bir kez daha ortaya koymuştur. Sporun altın yılı, Altınşehir Okulları’nın yılı.

Detaylı Oku

Altınşehir 2024 Mezuniyet Töreni

BU BİR VEDA DEĞİL, YENİ BİR BAŞLANGIÇ Altınşehir Okulları'nın 2024 mezuniyet töreni, duygu dolu anlarla hatırlanacak bir etkinlik olarak gerçekleşti. Bu yıl da 4, 8 ve 12. sınıf öğrencilerimizi, umut ve başarı dolu geleceklerine uğurladık. Velilerimizin de katılımıyla, unutulmaz bir atmosferde gerçekleşen mezuniyet törenimiz, okul kurucumuz Umut Gökçe’nin açılış konuşmasıyla başladı. Öğrencilerimiz, yıllarca hatırlanacak bu özel gün için heyecanla hazırlandılar. Törende, dönem birincilerinin Şeref Kütüğüne isimlerini çakmaları büyük bir coşku yarattı. Bu anlamlı an, öğrencilerimizin başarısının ve emeklerinin bir nişanesi olarak hafızalara kazındı. Altınşehir Okulları olarak, her birine iyi bir eğitim verdiğimiz gençlerimizin, gelecekte de başarılı bireyler olarak yollarına devam edeceklerine olan inancımız tam. Onların akıllarında ve kalplerinde yer etmiş olmanın gururunu yaşıyoruz. Bizler, artık birbirinden asla kopmayacak bir aile olduğumuzun bilincindeyiz. Bu mezuniyet töreni, sadece bir son değil, aynı zamanda yeni bir başlangıcın da habercisiydi. Öğrencilerimiz, aldıkları eğitimle geleceğe umutla bakarken, biz de onların başarılarını ve mutluluklarını izlemek için sabırsızlanıyoruz. Altınşehir Ailesi olarak, hep birlikte daha nice başarılara imza atacağımıza inanıyoruz. Geleceğe Umutla

Detaylı Oku

Yıldız Erkek Voleybol Takımımız Bursa 2. si

Özel Altınşehir Okulları Ortaokul JMUN Klübümüz, İstanbul Mev Basınköy Okulları’nda düzenlenen, Uluslararası MUN Point International JMUN Çalıştayına katılmışlardır.Çalıştaya katılan 18 öğrencimizde süreci başarı ile tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmıştır. Öğrencilerimizi tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.

Detaylı Oku

Altınşehir JMUN Klubümüzden Büyük Başarı

Özel Altınşehir Okulları Ortaokul JMUN Klübümüz, İstanbul Mev Basınköy Okulları’nda düzenlenen, Uluslararası MUN Point International JMUN Çalıştayına katılmışlardır. Çalıştaya katılan 18 öğrencimizde süreci başarı ile tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmıştır. Öğrencilerimizi tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.

Detaylı Oku

Küçük Kızlarımız Bursa 4.sü

MEB Okullar arası Küçük Kızlar 3x3 Turnuvası'na katılan Küçük Kız Basketbol Takımımız Bursa 4.lüğüne ulaştı. Sporcularımızı göstermiş oldukları performanstan dolayı tebrik ediyoruz. Her biriyle gurur duyuyoruz.

Detaylı Oku

Almina Bursa 3. sü

Almina Ketboğa, çizgileri ve renkleriyle 3.lük Kazandı. Çocukların Dünyasında İş Sağlığı ve Güvenliği” konulu resim yarışmasında, Altınşehir Ailesine bu kıvancı yaşatan ilkokul öğrencimizi tebrik ediyoruz!

Detaylı Oku

Altınşehir Ortaokul Takımımız Bursa 3.cüsü

MEB Okullar Arası 3x3 Turnuvasına katılan okul takımımız kupayla döndü. Daha çok başarılarına tanıklık edeceğiz. Tüm öğrencilerimizle gurur duyuyoruz.

Detaylı Oku

Boksta Şampiyon Furkan Şahin!

MEB Okullar Arası 1.Küme Boks Müsabakasında öğrencimiz Furkan Şahin, kategorisinde Bursa Şampiyonluğunu kazandı.

Detaylı Oku

Genç Kızlarımız Bursa 4.sü

Genç Kızlarımız Bursa 4.sü MEB Okullar Arası Genç Kızlar 3x3 Turnuvasına katılan Genç Kız Takımımız "Bursa 4. sü oldu🏆 Sporcularımızı göstermiş oldukları performanstan dolayı tebrik ediyor, başarılar diliyoruz.

Detaylı Oku

Sporda dostluk

Özel Altınşehir Okulları Küçük Futbol Takımımız ve Yıldız Futbol Takımımız Galatasaray Futbol Okulu ile dostluk maçı yaparak, eğlenceli ve mücadeleci performanslarıyla galibiyete uzandılar. Küçük Futbol Takımımız 9-3 skorla, Yıldız Futbol takımımız;12- 1 skorla karşılaşmaları kazanmışlardır. Öğrencilerimizi ve rakip takım Galatasaray Futbol Okulu'nu tebrik ediyoruz.

Detaylı Oku

Uluslararası Hippo English Sınavları’nda İlk 55’teyiz

İngilizce dil eğitimindeki başarımızı, uluslararası düzeydeki sınavla bir kez daha tescilledik! Bu yıl 54 ülkeden 75 bin finalistin katıldığı “Uluslararası İngilizce Hippo Sınavları’nda”okulumuzu temsil eden 5 öğrencimiz, Türkiye'de İlk 55 içinde yer alarak yarı finallere katılmaya hak kazandı. Öğrencilerimizi tebrik ediyor, yarı finallerde başarılar diliyoruz. Hedefimiz Venedik ve finaller! Başaracağız!  

Detaylı Oku

İngilizce Eğitimindeki Başarımızı Uluslararası Sınavlarla da Tescilledik

BURSA’NIN İNGİLİZCEYİ “GERÇEKTEN KONUŞTURAN” OKULU Başarısını uluslararası sertifika sınavlarıyla da tescilledi! İngilizce Eğitiminde Bursa'nın en iyi okulu olma hedefiyle, hep daha ileriye ... “Anaokulundan, ilkokuldan İngilizce” mottosuyla, dil eğitiminde son 5 yılda ciddi bir dönüşüm başlatan Altınşehir Okulları, bu yıl düzenlenen uluslararası sınavlarda önemli başarılara imza atarak, uluslararası yeterlilik seviyesinde İngilizcenin öğrenilebileceğini kanıtladı. Kanada WCEP Lise Öğrenci Değişim Programında Türkiye genelinde “İlk 300’e girme başarısı” 40 ülkenin katılımcısı olduğu KGL Contest’de, İngilizcede uluslararası yeterlilik düzeyi kabul edilen Score Sertifikası almaya hak kazanan 29 öğrenci. Yine KGL Contest’de, çok az katılımcının yeterli görüldüğü 2. aşamaya geçebilme başarısı gösteren 8 öğrenci. GETT LITT Okuma Olimpiyatları’nda İngilizcesi, uluslararası düzeyde bulunan 8 öğrenci Sadece bu yıl, Kasım ve Aralık aylarında tamamı İngilizce sahnelenen 3 büyük etkinlik, müzikal ve Tea Time organizasyonu. JMune’da ulusal çapta çok önemli bir etkinliğe doğrudan davet alan ortaokul JMune takımımız. Tamamı İngilizce sürdürülen Destination Imagination Instant İstanbul’da 2 Grup 1.liği   Altınşehir Okulları’nın eğitim hayatına başladığı günden buyana akademik gelişim ve İngilizce eğitimine ciddi önem verdiğini ifade eden okul kurucusu Umut Gökçe, “Kararlı duruşumuzun, dil eğitiminde evrsensel vizyonumuzun sonuçlarını şimdi alıyoruz. Bu yönde ciddi emek verdik, program gelişimine önemli yatırımlar yaptık. Dil eğitimini gerçekten de söz verdiğimiz gibi; anaokulundan, ilkokuldan liseye taşıyoruz” dedi.   Altınşehir Okulları’nın Dil Koordinatörü Derya Gizlenci, bu yıl yakaladıkları başarıların uluslararası düzeyde olduğunun altını çizerek “Beklediğimiz, daha da büyüyeceğine fazlasıyla inandığımız bir tablo, asıl ilkokuldan okulumuzun sistemiyle gelen öğrencilerimizle gelecek 5 yılda, çok daha iyi sonuçlar elde edeceğimize inanıyoruz. Tek hedefimiz, tüm öğrencilerimizin, akademik eğitimlerine isterlerse yurt dışında da devam edebilecek İngilizce yeterliliğine sahip olmaları” şeklinde konuştu. İngilizce eğitiminde bir üst seviyeye geçiş için teknolojiden de yararlanacaklarını ifade eden Altınşehir Okulları Kurucusu Umut Gökçe “7/24 devam edecek gelişim ve öğrenim süreci için, yapay zeka destekli teknolojileri de birkaç ay içinde öğrencilerimizin kullanımına sunacağız. Okulumuzda okuyan tüm öğrencilerin mezun olurken, rahatlıkla yurt dışında eğitim ve sosyal yaşamlarına devam edebilecekleri düzeyde İngilizce bilmelerini istiyoruz” dedi.

Detaylı Oku

Sporda başarı bizim işimiz

Bursa Okullar arası Minikler Kort Tenisi İl Birinciliği müsabakalarında, Minik Kız Tenis Takımımız, Bursa 3.sü olmuştur. Öğrencilerimizi ve emeği geçen öğretmenlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Detaylı Oku

Technogold’dan Büyük Başarı

Özel Altınşehir Okulları Robotik Takımımız Technogold’dan büyük başarı!!! Bilim Kahramanları Derneği FIRST LEGO League Challenge Turnuvaları kapsamında Eskişehir’de düzenlenen ve 11 farklı ilden 23 takımın katıldığı turnuvada Öz Değerler Kategorisinde 1.lik ödülü almıştır. Takımımızla gurur duyuyoruz. Emeği geçen tüm öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ederiz.

Detaylı Oku

Yıldız Kızlar Aerobik Cimnastik Bursa 3.leri Altınşehir’den

Bursa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Bursa Okul Sporlarının düzenlediği okullararası "Yıldız Kızlar Aerobik Cimnastik" yarışmasında okul takımımız Bursa 3.sü olmuştur. Takımımız öğrencilerini ve öğretmenlerimizi tebrik ederiz.

Detaylı Oku

Yıldız Kızlar Aerobik Cimnastik 1.si Altınşehir’den

Bursa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Bursa Okul Sporlarının düzenlediği "Yıldız Kızlar Sportif Aerobik Cimnastik "yarışmasında Okulumuz 6.Sınıf öğrencilerinden Işıl Ünal Bursa il 1.si olmuştur. Öğrencimizi bu güzel başarısından dolayı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Detaylı Oku

Kanada Öğrenci Değişim Programına Kabul Edilen Bursa’dan Tek Öğrenci: Begüm Çiftçi

Öğrencimiz Begüm Çiftçi, Kanada Öğrenci Değişim Programına kabul edilen Türkiye genelindeki 300 Bursa'daki tek öğrenci oldu. Dönüşüm Türkiye Millî Eğitim Bakanlığı ile Kanada Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol kapsamında başlatılan Öğrenci Değişim Programına, yeterlilik gerektiren oldukça zor sınavları geçerek kabul edilme başarısı gösteren 8. Sınıf öğrencimiz Begüm Çiftçi’yi ve ailesini tebrik ediyoruz. Onun bu başarısında emeği olan İngilizce öğretmenlerimizle, akademik gelişimize değer katan öğretmenlerimize de teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Detaylı Oku

Bursa Şampiyonu Tolga, Türkiye Şampiyonasında Yarışacak

Altınşehir Okulları Fen Lisesi 9. sınıf öğrencilerimizden Tolga Dikdemir, Bursa Okullar Arası Kickboks Point Fighting Gençler B kategorisinde Bursa Şampiyonu olarak, okulumuzu Türkiye şampiyonasında temsil etmeye hak kazandı. Tolga'ya başarılar diliyoruz. Altınşehir Ailesi hep yanında olacak.

Detaylı Oku

Kort Tenisi Sonbahar Kupasında 2. Melis Yeşilkağıt

4A Sınıfı öğrencilerimizden Melis Yeşilkağıt,  8 9 10 Yaş Kort Tenisi Sonbahar Kupası Türkiye Serisinde 2. oldu. Öğrencimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.  

Detaylı Oku

Altınşehirli Gençler Kanada MEB Dil Sınavında % 90 Başarı Yakaladı

Bu yıl dahil olduğumuz Milli Eğitim Bakanlığı Kanada Öğrenci Değişim Programı'nda önemli bir başarıya imza attık. Altınşehir Okulları olarak Kanada MEB Dil sınavına giren öğrencilerimizin yüzde 90 oranında başarılı olup, mülakata davet edilmeye hak kazanmışlardır. Öğrencilerimizi tebrik eder , başarılarının devamını dileriz. Tam Yıl Öğrenci Değişim Programı, öğrencilerin sene kaybı olmadan ülkelerine dönmelerine ve kendi ülkelerindeki eğitimlerine kaldıkları yerden devam etmelerine olanak tanır. Öğrenci Kanada'da okuduğu yılın denkliğini İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden alarak eğitimine kendi okulunda devam edebilir.  

Detaylı Oku

DI/JMUN Kulübümüze 2 Ödül Birden

Altınşehir Ortaokulu 5.sınıflarımız İngilizce DI/JMUN Klübü olarak katıldığımız DI Instant Yarışlarında Altınşehir Bees 2 Takımımız "The Namsan Seoul Tower Award Ödülüne" Altınşehir Bees 1 takımımız ise ünlü fizikçi "Hawking’s Time Travel Ödülüne" layık görüldüler. Öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarını desteklemeye devam edeceğimizi, onlarla gurur duyduğumuzu vurgulamak istiyoruz

Detaylı Oku

Derin, Kort Tenisinde 2. Oldu

3. Sınıf Öğrencilerimiz'den Derin Akdeniz T.T.F 'nin Düzenlemiş Olduğu 8-9 Yaş Hafta Sonu Kort Tenisi Müsabakalarında Grup 2.si Olmuştur. Öğrencimizi Tebrik Eder Başarılarının Devamını Dileriz.

Detaylı Oku

Yüzmede Yeni 1.miz Emir Hacısalih

3.Sınıf Öğrencilerimizden Emir Hacısalih Yüzme Federasyonunun Düzenlemiş Olduğu 7-8 Yaş Ulusal Gelişim Ligi Atatürk'ü Anma Yarışların'da 1. Olmuştur. Öğrencimizi Tebrik Eder Başarılarının Devamını Dileriz.

Detaylı Oku

First Lego League Challenge Turnuva 1. siyiz

2022-2023 Bilim Kahramanları Buluştu, yarıştı ve ödüllendirildi. First *Lego*  Eskişehir ortaokul yerel turnuvalarında 10 il 26 takım içinden "Özdeğerler" kategorisinde turnuva 1.si olan takımımız "TechnoGold" ile gurur duyuyoruz.🎉👏

Detaylı Oku

Kanguru Fen Bilimleri Sınavlarının Türkiye Şampiyonlarını Alkışlıyoruz

Seksenden fazla ülkede uygulanan Kanguru Fen Bilimleri" sınavlarında üst düzey başarı göstererek Türkiye birincisi olan öğrencilerimiz Ece Zafer ve Naz Venüs Korkmaz ile gurur duyuyoruz!

Detaylı Oku

Altınşehir ile YKS’de Hep Daha İyiye

Her yıl katlanarak büyüyen YKS başarılarımızla, hem marka üniversitelere yerleştirmede hem de fakülte tercihlerinde geleceğin başarısına başarı katıyoruz. 

Detaylı Oku

Basketbolun 3×3’ünde de Şampiyonuz

3x3 Basketbol Müsabakası Küçükler Kategorisinde 12 okul arasında il 3.sü olan takımımız ile gurur duyuyoruz! 

Detaylı Oku

Minik Erkekler Basketbol Turnuvasının da Şampiyonu Altınşehir

Bursa Gençlik Spor İl müdürlüğünün düzenlediği "Minikler Basketbol" turnuvasında takımımız Bursa Şampiyonu olmuştur.Takımımızı ve hocamızı tebrik ederiz! 

Detaylı Oku

Basketbol Takımımız Bursa 3.sü Oldu

Bursa Gençlik Spor İl Müdürlüğü'nün düzenlediği "Genç Erkekler Basketbol Turnuvası'nda takımımız Bursa 3.sü olmuştur.Takımımızı ve hocamızı tebrik ederiz! 🏀👏

Detaylı Oku

Futsal Bursa 2.siyiz! Harikasınız Çocuklar!

Bursa Okullar arası Küçük Erkekler Futsal Müsabakalarında ortaokul takımımız gurubundan nağmalup olarak çıktı ve final maçlarını Bursa 2. si olarak tamamladı. Öğrencilerimizi tebrik ediyoruz. 

Detaylı Oku

Kortların 3 Şampiyonu

2022-2023 eğitim öğretim yılı İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Okul Sporlarının organize ettiği Bursa Okullar Arası Yıldız Erkekler Kort Tenisi müsabakalarında okulumuz öğrencilerinden Emir Erim, Berat Taha Yiğitoğlu ve  Erol Emre Karlı takım olarak Bursa 1.si olmuştur.

Detaylı Oku

Liselerarası Basketbol Müsabakaları Şampiyonuyuz

Bursa Okul Sporları ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün organize ettiği Liseli Gençler Basketbol Müsabakaları'nda okulumuz lise basketbol takımı sporcu öğrencilerimiz şampiyon olmuştur. Özlüce Tan Koleji’ne büyük üstünlük kurarak 1.lik kupasını kazanan takımımızı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Detaylı Oku

ÖZDEBİR Deneme Sınavı Bursa ve İlçe Birincisi Altınşehir’den

Mart ayı içinde Türkiye genelinde 8.sınıf öğrencilerine yönelik yapılan Özdebir Deneme Sınavında,okulumuz öğrencilerinden Egemen Onur Unan Bursa birincisi ve ilçe birincisi olmuştur.

Detaylı Oku

Selanik’ten de Madalya Geldi

12.sınıf öğrencilerimizden Efe Turan Yunanistan'ın Selanik şehrinde düzenlenen "Alexandria 2017 Yüzme Şampiyonası"nda, Türk Seyircilerin "Türkiye" ve "Efe Turan" tezahüratları altında başladığı 200 mt. serbest stil yüzme yarışmasında 1. geldi... Ülkemizi temsilen altın madalya alan sporcumuz, Atatürk'ün doğum yeri olan Selanik şehrinde bayrağımızı şerefle dalgalandırdı. Öğrencimizi kutlar, başarıların devamını dileriz. 

Detaylı Oku

Yüzme Takımından Madalya Üstüne Madalya

Altın yeteneklerden yüzme havuzunda okullarının adına yakışır başarı!  2.günün son yarışında sporcumuzdan bir madalya daha geldi. Efe Turan 200m Kelebek yarışında Bursa 1.si oldu. 

Detaylı Oku

Yüzmede Bir Zafer de Efe’den

Kayseri'de düzenlenen Liseler Arası Yüzme Türkiye Şampiyonası finallerinin 2. seansında 12. Sınıf öğrencimiz Efe Turan, birçok rakibini geride bırakarak 200m serbest Türkiye 3. olmuştur. Yarışlardan birkaç gün önce rahatsızlanmasına rağmen mücadelesini bırakmayarak okulumuzun adını Türkiyenin en iyileri arasında yer almasını sağlayan öğrencimizi, ailesini ve bu başarısında katkısı olan herkesi Altınşehir Koleji olarak tebrik ediyoruz...

Detaylı Oku

Gökhan, Ülkemize Madalya Yağdırmaya Devam Ediyor

12. Sınıf Öğrencimiz Gökhan Günlemeç den Türkiye Şampiyonu olduktan sonra katıldığı Milli Takım'da da bir madalya daha kazandı. Yunanistanın Dedeağaç kentinde düzenlenen Faros - Elana Saırı 2018 müsabakasında 100m sırt üstü 01.00.00 derecesiyle 3. Olarak bronz madalyanın sahibi olmuştur. Altınşehir okulları ailesi olarak sporcumuzu tebrik ediyoruz...

Detaylı Oku

Yüzmede Gururumuz Gökhan, Milli Takıma Seçildi

Okulumuz 12.sınıf öğrencisi Gökhan Günlemeç lise gençler Yüzme Türkiye Birinciliği Yarışmaları sonucu Milli Takım Sporcusu olarak 02-09 Mayıs 2018 tarihlerinde Fas / Marakeş’te yapılacak ISF GYMNASIADE yarışmalarında ülkemizi temsil etmeye hak kazanmıştır. Öğrencimizi Altınşehir Okulları ailesi olarak kutlar yarışmalarda başarılar dileriz...

Detaylı Oku

Yüzmede Bir Başarı da Hilal’den

Nilüfer Belediyesi'nin düzenlediği spor şenliklerinde 7.sınıf öğrencimiz Hilal Nur Kuşçu, 50 m Kurbağa sitilinde 4. olmuştur. Başta dereceye giren öğrencimiz olmak üzere havuzda okulumuzu başarıyla temsil ederek bizi gururlandıran tüm öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.  

Detaylı Oku

Filenin Altın Kızları 3. Oldu

Okulumuz yıldız kız voleybol takımımız yoğun geçen maç serüveni sonucunda Nilüfer Belediyesinin düzenlediği ve 40’a yakın okulun katıldığı turnuvada 3. olmuşlardır. Bize bu gururu yaşatan öğrencilerimizi ve öğretmenimizi Altınşehir Okulları ailesi olarak kutluyoruz ...

Detaylı Oku

Salsada Türkiye 2.Liği

Ortaokul öğrencilerimizden Onur Turan, Antalya’da düzenlenen TDSF Salsa 2. Etap Minikler 2 yarışmasında çiftlerde 3.cü solo performansta 2. olmuştur.Altınşehir okulları ailesi olarak öğrencimizi ve ailesini tebrik ediyoruz.

Detaylı Oku

50 Metre Sırtüstünün Türkiye Şampiyonu

Bursa Valiliği ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 2017-2018 Eğitim/Öğretim yılında okul sporlarında Türkiye şampiyonu olan sporcular ve okullar için düzenlenen ödül töreninde 50m sırtüstü stilinde Türkiye Şampiyonu öğrenicimiz Gökhan Günlemeç, lise beden eğitimi öğretmenimiz Ayberk Yıldız  ve okul müdürümüz Kadir Sezer' e plaket verildi. Altınşehir Okulları olarak spora ve sporcuya verdiğimiz değerin ödüllendirilmesi ve bu organizasyonda yer almamızdan dolayı gurur ve mutluluk duyuyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

Detaylı Oku

O Bir Dünya Sanatçısı Olma Yolunda: Arya Su İle Gurur Duyuyoruz!

Arya Su, 2019 Mayıs ayında tanıştı dünyaca ünlü piyanistimiz Fazıl Say ile... Bursa Merinos Atatürk Kongre Merkezi'nde düzenlediğimiz konserde Say, Arya Su'yu sahneye çıkartmış, "Ses" adlı balladını seslendirmesini istemişti. Okul kurucumuz Umut Gökçe de, Arya Su'yu  tam burslu olarak Altınşehir Okulları'na kabul etti. Arya'nın gelecekte müzik adına, dünya çapında başarılara imza atacağına, bizi gururlandıracağına inancımız tam.   

Detaylı Oku

2 Resim Yarışmasından 2 Büyük Ödül

Dalin'in düzenlemiş olduğu 23 Nisan Resim yarışmasında ödül alan 1.sınıf öğrencimiz Almina Ketboğa'yı ve Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlemiş olduğu "Su Tasarrufu" resim yarışmasında ödül alan 1.sınıf öğrencimiz Güneş Ece Soy'u gösterdiği üstün başarıdan dolayı tebrik ederiz.

Detaylı Oku
Sohbet penceresi aç
Canlı Destek
Merhaba, 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?