HAKKIMIZDA

Türkiyemizi Daha Mutlu, Daha Zengin Yarınlara Ulaştıracak Olan Kişiler Eğitimli Gençlerimizdir.

Dünyada hiçbir şeyin yarattığı değişim, eğitim ve öğretimden daha güçlü değildir. Biz sadece bugünü değil, yarını da değiştirebileceğimizi biliyoruz. Bilginin gücüyle yükselen, dünya vatandaşı gençler yetiştirmeyi 2015'ten günümüze varlık sebebimiz kabul ediyoruz. Altınşehir Okulları, eğitimin içinden gelen, eğitimi bir yaşam biçimi kabul eden kurucularıyla, eğitim ve öğretim kadrosuyla, hepimizin ortak geleceği ülkemizin saygın bireyleri olarak yarının dünyasına da umut veriyor. Atamızın ve cumhuriyetin temel değerleri ve aydınlığıyla geleceğin dünyasında da hep izimiz olacak. Gençlerimize güveniyoruz.

KURUCUMUZ

ALTINŞEHİR OKULLARI Yönetim Kurulu Başkanı

Umut GÖKÇE

Eğitim-öğretimin, yaşamın en anlamlı noktası olduğuna inancımı hiç kaybetmediğim eğitim hayatımdaki bu büyük adımımın Bursa için hayırlı olmasını dilerim.

Gelişen ve değişen zamanın içinde; uzun yıllar adım adım yürüdüğüm, öğrenmeyi ve öğretmeyi yaşam tarzı bildiğim, eğitim hayatında ki bu aşamada yanımda olup fikren desteğini esirgemeyen tüm dostlarıma teşekkürü borç bilirim.

Özel Altınşehir Okulları, alışılmışın dışında ki konsepti, tarzı ve eğitim sistemiyle Bursa’nın eğitim alanındaki en büyük kazanımları arasında olduğuna inandığım bir kurum olmuştur.

Eğitimin; yaşamın bir parçası değil ta kendisi, varılabilecek tüm noktaların ve koyulabilecek tüm hedeflerin tek güzergâhı olduğuna inanarak geldiğimiz noktada misyonumuz; güçlü akademik planlamanın yanı sıra kendinden emin, kararlı, sosyal, gelişime açık, düşünen ve sorgulayan, istikrarlı bireyler kazandırmaktır.

Dil eğitimi ve sosyal yapılanmanın en üst düzeyde tutulduğu kurumumuz klasik kolej kavramına bambaşka bir boyut kazandıracak. Uluslararası standartlarda kurduğumuz Altınşehir kolejinde hiçbir öğrencinin şansa ihtiyacı olmayacaktır.

Bugünün Altınşehir Okulları öğrencisi, yarınlara atılacak en büyük imza olacaktır.

Misyon Ve Vizyonumuz

Evrensel Eğitim Standartı

Özel Altınşehir Okulları, modern çağın gereklerine ve beklentilerine uygun toplumun tüm katmanlarını içine alabilecek yapı ve organizasyona sahip, aklın, bilimin ışığında, hedefe odaklı, dinamik eğitimcilik anlayışı ile yola çıkmıştır. Okulumuz, dünya ile entegre nitelikli programları ile Türk eğitiminin güçlü bir kurumu olmayı ilke edinmektedir. Altınşehir Okulları, Bursa eğitiminde fark yaratacak anlayış çerçevesinde; Atatürk ilke ve inkılaplarını özümsemiş, dışa dönük, uluslararası bağlantıları güçlü ve aktif eğitim vizyonuna sahiptir. Her süreci iyi planlanmış eğitim ve öğretim programları, öğrenciyi ve öğretmeni merkezde tutan eğitim modeli, güçlü kurumsal alt yapı, çok iyi düzeyde yabancı dil eğitimi, akademik yönden güçlü eğitim, sanat ve spor alanlarında başarı, Altınşehir Koleji’nin vazgeçilmez unsurlarındandır.

Okulumuz, klasik eğitim sistemlerinde gördüğümüz öğrenciye sadece bilgi yükleme anlayışından farklı bir eğitim anlayışı sunar. Disiplin, itaat, koşulsuz kabullenme gibi özellikleriyle kalıplara sıkıştırılmış insan yetiştirmek yerine, en büyük hedefimiz, zengin hayal gücüne sahip, özgür düşünebilen, kişilikli bireyler yetiştirmektir.

Özel Altınşehir Okulları; bireylerin entellektüel ve akademik gelişimleri kadar çocukları hayata hazırlamayı da ilke edinmiştir. Eğitimin niteliğinde doğaya, canlılara, insanlara koşulsuz sevgi veren ve farklı kültürlere saygılı, aile bağları güçlü, özgüveni tam, sosyal çevresi ile uyumlu, kendisi ile barışık, üretken ve vizyon sahibi dünya insanı yetiştirmeyi hedefler.

ALTINŞEHİR OKULLARI

YÖNETİM KADROMUZ

Türkiye'nin en saygın, branşlarında en başarılı öğretmenlerinden ve yöneticilerinden oluşan Altınşehir Okulları eğitim ailesi, okul yılının her sürecinde; çocuklarımız ve aileleri ile birlikte. Okulumuzun ilgili kademe yöneticilerine doğrudan ulaşabilirisiniz. Sizi dinliyor, bilgilendiriyor. Çözüm üretiyoruz.

Umut Gökçe
Kurucu umutgokce@altinsehirokullari.com
Oya Ceylan
Lise Müdürü oyaceylan@altinsehirokullari.com
Derya Erbaş
Ortaokul Müdürü deryaerbas@altinsehirokullari.com
Seçil Atay
İlkokul Müdürü secilatay@altinsehirokullari.com
Batuhan Okan Gürdal
Lise Müdür Yardımcısı batuhangurdal@altinsehirokullari.com
Hasan Tahsin Çetiner
Lise Müdür Yardımcısı hasancetiner@altinsehirokullari.com
Mustafa Nural
Ortaokul Müdür Yardımcısı mustafanural@altinsehirokullari.com
Esra Harsi
Ortaokul Müdür Yardımcısı esraharsi@altinsehirokullari.com
Gülşah Dağ
İlkokul Müdür Yardımcısı gulsahdag@altinsehirokullari.com
Nurşen İnal
İlkokul Müdür Yardımcısı nurseninal@altinsehirokullari.com
Derya Gizlenci
Yabancı Dil Koordinatörü deryagizlenci@altinsehirokulları.com
Gonca Gizli
Anaokulu Müdür Yardımcısı goncagizli@altinsehirokullari.com
Mesut Kocausta
Kampüs Sorumlusu mesutkocausta@altinsehirokullari.com
Gizem Yılmazerli
Okul Psikoloğu gizemyilmazerli@altınsehirokullari.com
Mehtap Ermiş
Kurumsal İletişim mehtapermis@altinsehirokullari.com
ALTINŞEHİR OKULLARI

OKULUMUZDAN KARELER

Akademik başarı ve gelişim, önce öğrenci konforu ve güveni ile başlar. Her detayı yaş grupları ve kademelere göre planlanmış evrensel standartlarda kampüs ortamı Altınşehir Okulları'nda.

Sohbet penceresi aç
Canlı Destek
Merhaba, 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?