Sanat ve Teknolojide de Altın Başarılar

13 Haziran 2024
  • Paylaş :

Başarının Altın Yılı Altınşehir Okulları…

Altınşehir Okulları, başarı dolu bir yılın daha gururunu yaşıyor. Kültür ve sanatta, resim yarışmalarında öğrencilerimizin gösterdiği üstün performanslar, okulumuzun eğitimdeki kalitesini bir kez daha gözler önüne seriyor. Bu yıl, Almina Ketboğa'nın resmettiği çalışmasıyla elde ettiği derece ve First Lego League’de "Hayallerimiz ve Fikirlerimiz Poster’de" kazandığı ödül, başarılarımızın sadece birkaç örneği. Ayrıca, First Lego League Turnuvası’nda Masterpiece kategorisinde birincilik ödülü gibi birçok prestijli ödül de okulumuza kazandırıldı. Sanat ve teknoloji eğitiminde Bursa'nın en başarılı, en iyi okulu olma iddiamızı dahada güçlendirdik. 

Altınşehir Okulları olarak, gençlerimiz ve çocuklarımızın her birini altın parçalarımız olarak görüyoruz. Onların mutlu ve başarılı bir geleceğe sahip olmaları için onların kişisel yetenek ve kabiliyetlerini önemseyen, geliştirmeye yönelik evrensel programlar uyguluyoruz. Bu doğrultuda, öğrencilerimizin sanat, spor ve teknolojiyi hem kullanan hem de geliştiren bireyler olarak yetişmeleri amacıyla zengin içerikli programlar oluşturuyoruz.

Okulumuzda yürütülen çeşitli projeler ve programlar, öğrencilerimizin entelektüel kimlik kazanmalarına ve çok yönlü bireyler olarak gelişmelerine olanak tanıyor. Öğrencilerimiz, resimden robotik projelere kadar geniş bir yelpazede başarılar elde ederken, aynı zamanda takım çalışması, problem çözme ve yaratıcılık gibi önemli becerileri de geliştiriyorlar.

Bu yıl elde edilen başarılar, Altınşehir Okulları'nın eğitimdeki mükemmeliyet anlayışının bir yansımasıdır. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz, aldıkları kaliteli eğitimle sadece akademik anlamda değil, sosyal ve kültürel alanlarda da kendilerini geliştirme fırsatı buluyorlar. Altınşehir Okulları olarak, öğrencilerimizin her alanda parlayan bireyler olarak yetişmeleri için çalışmaya devam edeceğiz.

Her bir öğrencimizle gurur duyuyor ve onların başarılarının devamını diliyoruz. Geleceğimizin mimarı olan gençlerimiz, sizinle aydınlık bir geleceğe yürüyoruz!

Sohbet penceresi aç
Canlı Destek
Merhaba, 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?