6. Altın Festival Ayakta Alkışlandı

21 Mayıs 2024
  • Paylaş :

Bu yıl 6. sı düzenlenen Altın Festival, Cumhuriyetimizin 100. yılı sebebiyle, "Geçmişten Günümüze Cumhuriyet" temasıyla sahnelendi. Tüm kademelerde eğitim gören Altınşehir Okulları öğrencilerinin tamamının sahne aldıkları müzikal gösteri yaklaşık 2,5 saat sürdü. Çanakkale'den başlayarak, Cumhuriyet'in ilk ilan edildiği o anlamlı tarihe, ordandan da günümüze uzanan özel bir senaryo ile hazırlanan 2024 AltınFest, öğrencilerimizin eşsiz performansıyla, destansı bir görsel şölene dönüştü. 

Etkinliğin açılışında konukları selamlayan Altınşehir Okulları Kurucusu Umut Gökçe "Bu yıl Cumhuriyetimizin 100. yılını, hafızalarda hep kalacak anlamlı bir projeyle taçlandıralım istedik. Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, proje danışmanlarımız 3 aydır bu gösteri için çalıştılar. Dilerim, sizin de kalbinizde ve aklınızda güzel izler bırakırız ve bu geceyi cumhuriyet sevdalıları olarak unutulmaz kılarız. Bir mucizeyi gerçekleştirerek, bize dünyanın en güzel vatanını miras bırakan Atatürk'e ve tüm vatan kahramanlarına şükranlarımızı sunuyoruz" dedi. 

Atatürk Merinos Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen bu özel projede görev alan herkese , alkışlarıyla bize eşlik eden Altınşehir Ailesi'nin tüm fertlerine sonsuz teşekkürler. 

 

 

 

Sohbet penceresi aç
Canlı Destek
Merhaba, 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?