Kurucumuz


Eğitim-öğretimin, yaşamın en anlamlı noktası olduğuna inancımı hiç kaybetmediğim eğitim hayatımdaki bu büyük adımımın Bursa için hayırlı olmasını dilerim.

Gelişen ve değişen zamanın içinde; uzun yıllar adım adım yürüdüğüm, öğrenmeyi ve öğretmeyi yaşam tarzı bildiğim, eğitim hayatında ki bu aşamada yanımda olup fikren desteğini esirgemeyen tüm dostlarıma teşekkürü borç bilirim.

Özel Altınşehir Okulları, alışılmışın dışında ki konsepti, tarzı ve eğitim sistemiyle Bursa’nın eğitim alanındaki en büyük kazanımları arasında olduğuna inandığım bir kurum olmuştur.

Eğitimin; yaşamın bir parçası değil ta kendisi, varılabilecek tüm noktaların ve koyulabilecek tüm hedeflerin tek güzergâhı olduğuna inanarak geldiğimiz noktada misyonumuz; güçlü akademik planlamanın yanı sıra kendinden emin, kararlı, sosyal, gelişime açık, düşünen ve sorgulayan, istikrarlı bireyler kazandırmaktır.

Dil eğitimi ve sosyal yapılanmanın en üst düzeyde tutulduğu kurumumuz klasik kolej kavramına bambaşka bir boyut kazandıracak. Uluslararası standartlarda kurduğumuz Altınşehir kolejinde hiçbir öğrencinin şansa ihtiyacı olmayacaktır.

Bugünün Altınşehir Okulları öğrencisi, yarınlara atılacak en büyük imza olacaktır.

Umut GÖKÇE