ALTINŞEHİR OKULLARI İZMİR'İN YANINDA

Türkiye’nin acı gerçeklerinden biri olan “deprem” gerçeğiyle bir kez daha yüzleştiğimiz “30 ekim 2020 cuma günü 14.51’ de tüm yürekler İzmir ile birlikte attı. Bu zorlu süreçte Altınşehir okulları tüm kadrosu ve öğrencileriyle tek yürek olarak depremzedelere el uzatabilmek, bir nebze de olsa acılarını dindirebilmek, ihtiyaçlarını az da olsa karşılayabilmek için bir yardım kampanyası düzenledi.

Altınşehir Okulları’nın duyarlı öğrencileri yüzlerce battaniye, maske, dezenfektan, kıyafet, hijyen malzemeleri ile 10 bin adedi bulan yardım temin ederek kampanyaya destek oldular. Öğrenciler depremde evleriyle birlikte hayal dünyalarını süsleyen oyuncaklarını da yitiren minik yavruları da ihmal etmeyerek kolileri oyuncaklarla da doldurdular.

Altınşehir öğrencileri tek tek düzenledikleri yardım kolilerinin içine İzmir için dua, sabır ve iyi dileklerini sunmayı ihmal etmediler.

Koliler cumartesi günü İzmirli vatandaşlara ulaştırılmak üzere yola çıkmıştır. Bis Logistics firmasına nakliye desteğinden dolayı teşekkür ederiz.