Başarılarımız

BURSA 2.Sİ
Kuzey BERKMAN
Tenis 12 Yaş Kış Kupası
Türkiye 7.Sİ
Kuzey BERKMAN
KIBRIS KORT TENİSİ 12 YAŞ
TÜRKİYE 1.Sİ
Gökhan GÜNLEMEÇ
Lise Gençler YÜZME Türkiye Birinciliği Yarışmaları
TÜRKİYE 1.Sİ
Gökhan GÜNLEMEÇ
KAYSERİ- Liseler Arası Türkiye Şampiyonası
BURSA 1.Sİ
Bicemnur GÜRBÜZ
Küçük Slalom Kayak
BURSA 2.Sİ
Bicemnur GÜRBÜZ
Büyük Slalom Kayak
BURSA 3.SÜ
Ege ÖZKAN-Kuzey BERKMAN, Yiğit Ali KALKAN
Nilüfer Belediyesi Tenis Turnuvası
BURSA 3.SÜ
Altınşehir Okulları 12 Yaş Erkek Takımı
TENİS
BURSA 2.Sİ
Altınşehir Okulları 8 Yaş Erkek Takımı
TENİS
BURSA 2.Sİ
Altınşehir Okulları 10 Yaş Erkek Takımı
TENİS
MULTINATION GENÇLER YÜZME ŞAMPİYONASI 3.SÜ
Efe TURAN
400m Serbest Yüzme
MULTINATION GENÇLER YÜZME ŞAMPİYONASI 3.SÜ
Efe TURAN
100m Serbest Yüzme
MULTINATION GENÇLER YÜZME ŞAMPİYONASI 3.SÜ
Efe TURAN
200m Serbest Yüzme
MULTINATION GENÇLER YÜZME ŞAMPİYONASI 3.SÜ
Efe TURAN
4x 100m Karışık Yüzme
BURSA 4.SÜ
ALTINŞEHİR OKULLARI KÜÇÜK ERKEK BASKETBOL TAKIMI
Nilüfer Belediyesi Küçük Erkek Basketbol Turnuvası
BURSA 1.Sİ
Emir ŞİMŞEK
A KATEGORİSİ BOKS MÜSABAKASI
TÜRKİYE 3.SÜ
Onur TURAN
TDSF SALSA 2.ETAP ÇİFTLER
TÜRKİYE 2.Sİ
Onur TURAN
TDSF SALSA 2.ETAP MİNİKLER
BURSA 4.SÜ
Berat Taha YİĞİTOĞLU
İl Milli Eğitim Müdürliği Küçükler Kort Tenisi
BURSA 1.Sİ
Abdulkadir KÖKEN
Suda Engelsiz Yaşam Projesi
BURSA 3.SÜ
Göktürk Onat BAŞTUĞ
8 Yaş Kort Tenisi Müsabakası
BURSA 3.SÜ
Göktürk Onat BAŞTUĞ
Osmangaz
BURSA 3.SÜ
Minik A ve Minik B Takımlarımız
İl Milli Eğitim Müdürlüğü Artistik Cimnastik
LGS BAŞARIMIZ
Özel Altınşehir Anadolu Lisesi
LGS SINAVI
BURSA 1.Sİ
Eray AYDIN
Okullar Arası Oryantiring Yarışması
BURSA 3.LERİ
İLKOKUL-ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİMİZ
TALES SINAVI
TÜRKİYE 2.Sİ
Özel Altınşehir Ortaokulu 8.Sınıf
Türkiye Geneli Deneme Sınavı
BURSA 2.LİĞİ
Özel Altınşehir Ortaokulu 8.Sınıf
ÖZDEBİR TÜRKİYE GENELİ DENEME SINAVI
BURSA İLÇE 2.LİĞİ
Potanın Perileri
İlçe Basketbol Turnuvası
BURSA 2.Sİ
Duruşah KAMADAN
Bursa Büyükşehir Belediyesi Yaz Kupası TENİS
TÜRKİYE ÖZDEBİR DENEME SINAVI İLK 10
Yavuz TORUN - Gülgün B. KIVCI - Mustafa Eren CAN
ÖZDEBİR DENEME SINAVI
BURSA İLÇE 2.LİĞİ
Yıldız Kızlar Voleybol Takımı
Nilüfer İlçesi Okulları Arası Voleybol Müsabakası
TÜRKİYE 1.Sİ
Gökhan GÜNLEMEÇ
KAYSERİ- Liseler Arası Türkiye Şampiyonası 50m Yüzme